До уваги батьків майбутніх першокласників

1. Список дітей, які зараховані до 1 класу спеціалізованої школи 61 (наказ №15-у від 01.06.2022 р.)

2. Список дітей, які рекомендовані до зарахування за умови надання оригіналу довідки 086-1/о до 23.08.22 року.

Випуск 11-х класів

Випуск 9-х класів

Шановні вчителі, батьки та діти! Вітаємо всіх із закінченням цього нелегкого навчального року. Бажаємо миру нашій Україні, щасливого дитинства та чудових літніх канікул дітям, терпіння і віри всім. Все буде Україна!

Працюючи задля Перемоги, завершуємо 2021/2022 навчальний рік🔔

Дякуємо нашим освітянам, учням, батькам!

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні! Слава нашим Героям!🇺🇦

19 травня день вишиванки

День памяті та примирення 

День Європи

З Україною в серці

” Із Кобзарем у серці” Пам`ятники Т.Г Шевченку в різних місцях України

День Єднання 

Міжнародний день рідної мови

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу %D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B42.jpg

Прогнозована кількість 1-х класів – 3 класи (90 учнів)

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу %D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82-2021.jpg
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу %D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA-05.05-1.png

Форма медичної довідки 086-1/о

Особливості
подачі заяви та документів
online

•Усі документи, необхідні для зарахування дитини до 1-го класу, подайте одним пакетом (скановані копії чи фотокопії)

•Бланк заяви скачайте тут

•До 31.05 або з 02.06 по 23.08.2022 подайте до закладу освіти оригінали документів для зарахування дитини до школи (п 4, розділу І Порядку)

Сьогодні наші учні намагалися поєднати красу і любов до математики із найромантичніших святом- Днем Святого Валентина.

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, маленьких користувачів.

14 січня з метою розвитку пізнавального інтересу учнів до вивчення математики та з нагоди 172- річниці від дня народження С.В.Ковалевської відбулися уроки “Математик в душі має бути поетом!”, на яких присутні з цікавістю ознайомилися з маловідомими фактами біографії першої у Європі жінки- професора математики, талановитої поетеси та письменниці. Учні з’ясували, що головним для людини є право самостійно обирати свій життєвий шлях та вирішувати, що є перемогою, а що — поразкою.

Учні 11-Б класу відвідали TUMO Kyiv – новий заклад міжнародної мережі визнаних центрів креативних технологій, які діють в Єревані, Берліні, Парижі, Тірані і Бейруті

З  06 грудня  по 10 грудня 2021 року в  школі пройшов тиждень математики. Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики.

Протягом  тижня учні 5-11 класів  змогли зануритись в цікавий світ математики. Діти розгадували ребуси, головоломки, кросворди, розв′язували цікаві задачі, брали участь у вікторинах, змаганнях, конкурсах, інтелектуальних іграх. Були проведені інтелектуальні ігри «Математичний батл» у  5 – А класі  та онлайн математичний бій у  9-А класі. Неабияке задоволення отримали учні від участі у веб- квестах «Відгадай ребус»(5 – 11 класи), «Мандрівка країною МАТЕМАТИКА» (6 – А , 6 – Б), “. Учні залюбки виконували завдання, шукали локації, адже для цього потрібно було використовувати ґаджети.

Учні 7б класу взяли участь у математичному квесті “Як досягти успіху” і намагалися поєднати дві важливі події:  знання з математики і прийдешнє Різдво в Адвент – календарі.

Пізнавальний історичний веб-екскурс «Відомі математики світу» познайомив юних математиків з досягненнями в галузі математики протягом багатьох століть.

Були представлені цікаві міні- проєкти: «Мовою цифр» (7 – Б клас), “Математика проти тютюнопаління» (9 – Б клас), «Навіщо потрібна математика. 5 аргументів «ЗА!»» (6 – В ,  7 – А , 7 – В , 8 – А класи),  «Практична математика» (8- Б клас), «Геометрія навколо нас» (5-11 класи).

Учні 8б, 9б,11б класів взяли участь у міні- проекті «Конкурс  відеороликів “Навіщо потрібна математика». Цікаво було послухати думки учнів середніх класів, наших випускників і вчителів з цього приводу.

З 22 по 26  листопада в нашій школі пройшов предметний тиждень ” АВТОСТОПОМ ПО  БІОЛОГІЇ”. Під час віртуальної подорожі  діти зібрали багато цікавої інформації на біологічну тематику, взяли інтерв’ю у вчителів та однокласників,  зробили selfie з біологічним об’єктом, попрактикувалися в інтерактивному WORD SEARCH  біологічних термінів, складали вірші про біологіюорганізували зустріч зі студентом біологічного факультету університет ім. Т. Шевченко, а також поділилися своїми ідеями щодо застосування та використання “ЕКОТРАНСПОРТУ”  в Україні. Ми зібрали найцікавіші моменти тижня і запрошуємо всіх до перегляду  НАЙЯСКРАВІШИХ  його  моментів.

Вірш про БІОЛОГІЮ

Складні науки ми вивчаємо,

По біології щось трішки знаємо.

Про хромосоми, ДНК, бактерії, клітини

Наш вчитель вмить розкаже нам.

Рослинний світ дуже цікавий: Лікує, кисень нам дає,

 Допомагає вбить мікроби. Про них ми також добре знаєм.

І в мікроскоп їх розглядаєм…                                                       

(Катерина Піхур 6-А клас)

З 15 по 19 листопада 2021 року в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, а також поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

З 15-19 листопада вчителі англійської мови провели лінгво-марафон під назвою «Багатогранний світ англомовних країн».

Вже давно відомо,що вивчення іноземної мови – процес складний, але цікавий. Та варто замислитися, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу.

Під час цього тижня учні ознайомились із традиціями і звичаями англомовних країн, були проведені різноманітні вікторини, презентації, онлайн-ігри, брейн-ринги, які допомогли ще більше поринути та дізнатись багато цікавого про такі країни, як: Велика Британія, Америка, Нова Зеландія, Канада та Австралія.

Для наших маленьких першокласників був проведений відео-квест, під час якого дітки вивчали кольори та шукали їх навколо себе.

Для учнів 4-А та 4-Б класів вчителі англійської мови провели урок лінгво-загадки «Відгадай слово», де діти мали змогу знаходити слова, пов’язані з визначними місцями Лондона.

Учні 5-9 класів поринули у відеомандрівку по англомовним країнам («English-speaking countries» ). Ними було переглянуто багато цікавих відеороликів,в яких вони дізнались про різноманітні традиції таких країн як Америка, Британія, Канада, Австралія та Нова Зеландія. Дізнались, що хоч мова в цих країнах і одна, але вимова дуже відрізняється. Як підсумок всього, учні чудово себе проявили у створенні проєктних робіт та бриколажів.

Наприкінці тижня, до дня прапора Великобританії, який проводився 19 листопада, учні дізнались про звичаї та традиції цієї країни. Потім діти з великим задоволенням зробили малюнки та стінгазети, приурочені до цього свята.

Latysheva Dariya-Lorraine. 9B form.

З 8 по 12 листопада 2021 року в нашій школі проходив мовомаратон «Вивчай. Знай. Поширюй», приурочений до Дня української писемності та мови. Програма була досить насиченою. Учні мали змогу поринути в багатющий світ української мови. Вікторини, фотоквести, виставки, мініпроєкти, експрес- огляди спонукали школярів до творчості й пізнання, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими й винахідливими.

Мовомаратон завершився, але знання й позитивні емоції залишаються!

12.10.2021 Квест :”В пошуках географічних відкриттів”(до Дня Христофора Колумба)

Шкільні медіатори провели коло для учнів 5х класів. Обговорювали особливості переходу у середню школу та разом створювали мотиваційний лист класу.

Завдяки заняттям та емоційному розвантаженню зі шкільними психологами, наші першачки легше адаптовуються до нових умов навчання.

Всесвітній день домашніх тварин

Тиждень безпеки дорожнього руху

30 вересня у всіх, хто любить читати, свято – Всеукраїнський день бібліотек. Це чудовий привід взяти до рук улюблену книгу і провести цей вечір за читанням. Адже читати – це модно! Будьмо в тренді!

День миру

Олімпійський тиждень

Благодійна акція «Монетки дітям» від Нацбанку України та БФ «Таблеточки»

1 вересня

До уваги батьків!

Інформація про замовлення учнівських квитків:

https://my.kyivcity.gov.ua/catalog/education/school/d3646b79-e700-4f0d-89aa-79c61a913c46

В разі виникнення питань з приводу е-квитків звертайтесь за тел. (044) 483-67-74.

Розпорядження КМДА від 25.06.2021 №1466 щодо продовження терміну дії учнівських квитків старого зразку.