Спеціалізована школа І-III ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Global Money Week – день четвертий. Сьогодні з учнями 8-Б та 9-Б пройшли опитування з фінансової грамотності, яке підготували фахівці НБУ та долучилися до вебінару «Як та коли виник Національний банк України». З дітками 3-В початкової школи провели майстер-клас з виготовлення скарбнички «Свинка-скарбничка власними руками». #ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023

Психологами школи з 16.03 – 22.03 був проведений міні-проєкт “Острів Emoji”. У рамках проєкту було створено віртуальний “острів”, на якому зображені різноманітні емоджі. Учні обирали емоджі, які найбільше відповідають їхньому настрою, і висловлювали свої емоції.

Спеціалізована школа І-III ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Global Money Week – день третій. Сьогодні з учнями початкової школи 3-Б, 4-Б взяли участь у онлай майстер – класі «Банкнота у 10 років» та відвідали віртуальний тур Музеєм грошей з гідом від НБУ. #ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023

Спеціалізована школа І-III ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Global Money Week – день другий. Сьогодні з командами учнів з 8-А, 8-Б та 9-Б класів взяли участь у Національному відборі European Money Quiz. #ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023

Спеціалізована школа І-III ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій бере участь у (Всесвітньому тижні грошей) Global Money Week. Сьогодні з учнями 8-А класу пройшли опитування, яке підготували фахівці НБУ. #ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023

Читацька арт-платформа “Словами Кобзаря”


23 лютого відбулись змагання з волейболу,в яких приймали участь учні 8-А класу.

Міжнародний день перетягування канату

День рідної мови

День Героїв Небесної Сотні

День Державного Герба

Учні школи переглянули стрічку “Щедрик” – історичну драму про силу та любов на противагу кривавим режимам. Родини, які розділяють, діти яких залишають без батьків, біль втрат, поневолення, перевиховання. Українське сьогодення під ракетами, загарбницькі бажання диктатора – все це вже переживали наші рідні під час Другої світової війни. “Знаючи те, що було в минулому, можемо формувати своє майбутнє”

З 12 по 16 грудня в закладі освіти пройшов «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності», а також проведено конкурс дитячого малюнка «Я у безпеці з Міністерством внутрішніх справ України» .

У школі продовжує працювати гурток робототехніки. Учні активно занурилися у науково-творчий процес, де розвивають свої здібності, і, можливо, роблять перші кроки до майбутніх професій.

З учнями 8-9 класів формуємо навички відповідальної поведінки з грою “Крок за кроком”.

9 грудня пройшов тренінг для учнів 5 класу “Якщо за МИР, то без насильства” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів без насильства”. Учні отримали інформацію про поняття та види булінгу, а також пізнали способи неконфліктної поведінки серед підлітків.

6 грудня День Збройних Сил України.

Шкільні медіатори 8-А класу провели цікаве заняття для учнів 5-В класу на тему: “Ненасильницьке спілкування” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

В рамках шкільного проєкту ” Школа фінансів та підприємництва”:

З учнями 3-4 класу усвідомили цінність особистості,а також розвивали життєві навички толерантності.

У рамках мініпроєктів кафедри англійської мови у жовтні та листопаді 2022 року були проведені цікаві та творчі уроки-заходи. Темами були “Книги – мудрість народу” та “Дивовижна Україна”. Учням були запропоновані різні активності, за допомогою яких вони поринули у світ фактів, подорожей, творчості англійською мовою. Віртуальні екскурсії та подорожі, арт-ательє, квізи, флешмоби малюнків, брейн-ринги, відеоролики та багато іншого.

30 листопада у рамках проєкту «Батько наш Сковорода» в 5-Б класі відбувся вернісаж байок великого мислителя. П‘ятикласники спробували себе в ролі акторів, розігравши байки, та художників, зобразивши персонажів творів мудреця.

З учнями 8-А класу був проведений мініпроєкт «Світ монополії та мої бізнес ідеї» в рамках місячника підприємницької діяльності та фінансової грамотності

Разом з учнями 5-Б і 7-В класів формуємо логічне мислення, а також систему уявлень щодо явищ насильства, булінгу, форм та методів їх попередження і подолання.

Казкотерапія “Країна теплого пуху” з учнями 1-2 класів в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

22 листопада “День пам`яті жертв голодомору 1932-1933 роках”

В рамках проєкту « Передай добро по колу» з 14.11 – 18.11.2022 року в нашій школі проходив турнір з настільного тенісу серед учнів та учениць 5 – 9 класів. Участь у турнірі приймали:

5-В – Бендюг Володимир, Богданов Михайло, Боштицький Олег, Піщаль Владислав.

7-В – Гусак Вадим, Швабик Данило, Пилипчук Дмитро, Макаренко Артем.

8-А – Волинець Максим, Гордієнко Владислав, Христич Єрнест, Аляб‘єв Максим, Рухадзе Артем.

8-Б – Борщевський Тимур, Яременко Артем, Молошнюк Віктор, Авдєєнко Іван, Білоус Володимир, Панченко Дар‘я , Юрковецька Валерія, Леонець Ольга, Трухіна Маргарита, Волкова Єва, Дон Міріам. 9-Б – Шкура Денис, Новіков Артем, Маркевич Матвій, Бернадін Олександр.

Переможцями стали: 5-В – Піщаль Владислав 7-В – Швабик Данило 8-А – Гордієнко Владислав 8-Б – Білоус Володимир, Волкова Єва 9-Б – Маркевич Матвій.

День гідності та свободи

У рамках проєкту «Батько наш Сковорода» 15.11.22 учні 10-А класу здійснили віртуальну екскурсію “Григорій Сковорода — невід’ємна частина нашої України” (подорож до с. Сковородинівка Харківської області).

У рамках проєкту «Батько наш Сковорода» 16.11.22 учні 8-В класу здійснили літературний огляд-мандрівку «Духовні заповіти українського Сократа».Філософські,педагогічні та поетичні доробки митця доводять,що він дійсно є суперменом не тільки своєї епохи,але й сучасності.

Міжнародний день толерантності

З учнями 6-А класу був проведений мініпроєкт «Реклама власного товару чи послуги» в рамках місячника підприємницької діяльності та фінансової грамотності.

З учнями 10-А класу був проведений мініпроєкт «Брейстромінг бізнес-ідей» в рамках місячника підприємницької діяльності та фінансової грамотності.

У рамках проєкту “Батько наш Сковорода” з 7-В класом поговорили про виставку “Сковорода у Софії”. Дізналися про Місця Сили, куди Григорій Савич повертався щоразу, коли відвідував Київ. Одним із таких місць була Софія Київська, де до цього часу зберігається нотний рукопис філософа.

11 листопада в рамках мініпроєкту “Цікаво про себе”, учні 5-Б класу навчилися досліджувати малюнки за кольором, формою і розміром, а також навчилися, як за допомогою проєктивної методики дізнатися про особливості характеру та темпераменту людини.

Відкритий урок у 2-А класі з “Я досліджую світ” за темою “Збираємо врожай. Від зернятка до хлібини”.

9 листопада, в День української писемності та мови, учні 5-8 класів взяли участь у мовно-літературному фотоквесті. Діти весело та з користю провели час, адже квест містив цікаві завдання, для вирішення яких треба було проявити кмітливість та знання з української мови.

У рамках шкільного проєкту національно-патріотичного виховання «Україна починається з нас». День української писемності та мови у 2-В класі пройшов дуже захоплено та у патріотичному дусі!

У школі вже два місяці працює гурток робототехніки для учнів 5 класів.

Курс гуртка спрямований на розвиток, уваги, логіки та ознайомлення дітей з програмуванням аби зацікавити їх до подальшого навчання.

У День української писемності та мови з 5-В класом провели І етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика

9 листопада 2022 року учні та вчителі СШ 61 м. Києва долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.

У рамках проєкту «Батько наш Сковорода» учні 8-В та 9-А класів здійснили віртуальну екскурсію літературно-меморіальним музеєм Г.Сковороди. Відеореліз став вагомим елементом у вихованні патріотизму та підвищенні інтересу учнів до ознайомлення з видатними особистостями України.

Нові виміри безпеки. Перша домедична допомога.

Проєктна діяльність початкової школи.

Робота методичного об’єднання «Розумники» була спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, застосування в навчанні інноваційних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей.

Головним напрямком у роботі методичного об’єднання вчителі обрали модернізацію освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних технологій.

 Безпечні канікули

Учні 5-х та 6-х класів у жовтні  під керівництвом вчителів Малінко В.Є. та Оселедько Н.М. взяли участь у міні-проєктах «Складу найкращу задачу практичного змісту для майбутнього підручника математики» та «Ілюстрована задача для майбутнього підручника  математики». У процесі роботи над проєктами учні вчилися самостійно знаходити потрібну інформацію в мережі Інтернет та у довідниках. Створені учнями задачі показують зв’язок математики з життям, а їх розв’язання покращує економічну грамотність учнів.

Проєкт присвячений нагальній проблемі сучасного суспільства – Інтернет. Працюючи над завданнями проєкту, учні мали змогу:

• вдосконалили навички користування інтернет-ресурсами;

• навчилися знаходити причинно-наслідкові зв’язки між подіями;

• навчилися узагальнювати інформацію;

• навчилися швидко шукати та критично оцінювати інформацію, подавати її у найкращій для сприйняття формі

    26 жовтня в рамках проєкту «Батько наш Сковорода» відбулася наукова учнівська конференція «Григорій Сковорода – український Сократ», присвячена 300-річчю від дня народження мислителя.

    Юні науковці, учні 9-Б класу, зібрали матеріал про життєвий шлях філософа, постать якого овіяна легендами й містичними історіями, дослідили окремі літературні й філософські твори, у яких мудрець визначив основну мету людського життя – самопізнання.

     Найголовніші тези своєї пошукової роботи дев’ятикласники виклали в інформаційному буклеті.

14 жовтня День захисників і захисниць України.

Боролись! Боремось! Поборемо!

 

У рамках проєкту “Батько наш Сковорода” із 7-В класом поговорили про відомого філософа, поета Григорія Сковороду. Прослідкувати айдентику поєднання образу Сковороди з графічними елементами з його світу: атрибутами життя, символами та героями творів.

На початку навчання в школі, наші першачки познайомились з психологами та відвідали ресурсну кімнату.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

1 вересня

В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього. Надважливо вміти надати собі та іншим допомогу в перші хвилини. Це може врятувати життя.                                                                          Саме тому вчителі нашої школи пройшли одноденний базовий тренінг з основ першої домедичної допомоги в Навчально-тренувальному Центрі тактичної медицини “КоЛеСо”. Учителі не тільки ознайомилися з теорією, а й разом із професійними інструкторами відпрацювали отримані навички в умовах, наближених до реальних.  

Дякуємо  навчально-тренувальному Центру тактичної медицини “КоЛеСо” за неоціненний досвід!

До уваги батьків майбутніх першокласників

Розподіл дітей на класи відповідно до наказу від 23.08.2022 р. № 97-у по СШ № 61.