1 вересня

До уваги батьків!

Інформація про замовлення учнівських квитків:

В разі виникнення питань з приводу е-квитків звертайтесь за тел. (044) 483-67-74.

Розпорядження КМДА від 25.06.2021 №1466 щодо продовження терміну дії учнівських квитків старого зразку.

До уваги батьків першокласників 2021-2022 навчального року!

Адміністрація закладу освіти № 61 доводить до вашого відома

списки здобувачів освіти з розподілом по класам

(згідно наказу № 40 від 14.06.2021 року)

Шановні батьки першокласників 2021!

Перші вчителі ваших діток з нетерпінням чекають зустрічі з вами!

Запрошуємо познайомитись

17 червня 2021 року о 18 годині, зазирнути в класні кімнати, де будуть навчатись та відпочивати наші учні, довідатись про розташування інших приміщень школи, які допоможуть нам створити для першачків найбільш комфортні умови для навчання та розвитку

Випуск 2021

Випускний 9 класу

З 1 вересня стартував шкільний проєкт “Школа медіації”, мета якого є :

1. Сприяння розвитку особистості дитини.

2. Формування її інтелектуального та морального потенціалу.

3. Становлення соціально – активної, комунікативної, емпатійної, здатної до рефлексії особистості.

Протягом 2020-2021 навчального року, учні 6-А, 6-В, 8-А класів успішно закінчили програму факультативу “Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе” та на практиці навчилися впроваджувати медіацію серед однолітків.

У II семестрі Управління освіти анонсувало початок навчання “Школи медіаторів”. За результатами анкетування нашу школу представляв учень 8-Б класу Балабанов Іван, який успішно пройшов курс та отримав сертифікат ” Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння “. У травні він провів заключні тренінги для учнів 5-8 класів.

24 травня за результатами тестування шкільні медіатори отримали сертифікати. Вітаємо!

Всесвітній День вишиванки

З 17 по 21 травня, в нашій школі, пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

15 травня День Європи в Україні

8-9 травня День пам’яті та примирення

2 травня Великдень

26 квітня День Чорнобильської трагедії

Всесвітній День землі та довкілля

12 квітня Всесвітній день авіації та космонавтики

1 квітня день сміху

9 березня День народження Тараса Шевченка

Міжнародний день щастя

Міжнародний день театру

Учні закладу освіти долучилися до флешмобу «Танцюй, як Манімен!», який проходить в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей Global Money Week 2021

Учні 10-Б класу Алейнікова Софія,Савченко Іван , Юрасова Вікторія(науковий керівник Киян С.А.) та учні 9-А класу Куліш Софія та Смірнова Анастасія (керівник Лисенко Л.Ю.)взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі учнівської та студентської молоді «Змагаймося за нове життя»,присвяченому 150-річчю від Дня народження Лесі Українки.Конкурсанти подали роботи на розгляд журі в номінаціях «Науково-пошукова робота» та «Малюнок».Вболіваємо за наших учасників та бажаємо перемог!!!

Всесвітній день читання