«Всеукраїнські ліги Пліч-о-пліч» баскетбол дівчата.

4-Г. Виготовлення патріотичного малюнку на футболці «Be careful, clothes that speaks»

2-Б клас. Створення макету бізнес-офісу «We are building a business office»

7- Б клас. Проєкт “Створення реклами”

7- Б клас. Проєкт “Роль грошей в сучасному суспільстві”

26 січня 2024 року відбулася Благодійна ярмарка « Сила в єднанні» на підтримку ЗСУ.

З метою попередження проявів жорстокості та насильства кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Упродовж усього періоду акції шкільні психологи, медіатори 7-А та 7-В класів провели цікаві заходи для учнів, спрямовані на запобігання та протидії всіх форм насильства.

Участь у районному конкурсі “Читай – 2023”

Хочете бути здоровими, красивими, повними сил?
В рамках шкільного проєкту ЕКО-лайк учні 8-А та 8- В класів провели проєкт на тему: “Тарілка здорового харчування”.
Учні описали основні принципи здорового харчування та підібрали поради, які можна впровадити в життя відповідно до індивідуальних потреб та вподобань людини. Були створені презентації, малюнки, листівки щодо збалансованого харчування.

Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у житті.
Для яких професій найбільш потрібні знання науки БІОЛОГІЇ?
Учні 9-Б класу спробували це з’ясувати у рамках шкільного проєкту ЕКО-лайк: ” Біологія в професіях”. Ними були обрані такі професії: ЕКОЛОГ, ЛІКАР, ВЕТЕРИНАР, ГРУМЕР.
Учні зібрали інформацію про професії, з’ясували, які є переваги та недоліки обраних професій, підготували завдання, провели вікторину, розв’язали кросворд.

Шкільними медіаторами було проведено коло для учнів 5-В класу.
Коло – ефективний відновний підхід, що сприяє залученню однолітків до розв’язання проблем та забезпечує їх активну участь в обговоренні ситуацій та прийнятті рішень. Коло є дієвим методом вирішення внутрішньогрупових конфліктів.

16 листопада у Міжнародний День толерантності маємо чудову нагоду поговорити з учнями про терпимість, людяність і добро.

Протягом місяця в школі проходив лінгвістичний нонстоп «Мова – наша зброя», приурочений до Дня української писемності та мови, який цього року вперше відзначаємо 27 жовтня. Вікторини, квести, мініпроєкти, створення лепбука спонукали школярів до творчості й пізнання, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими й винахідливими.

В рамках психологічного супроводу першокласників, психологами СШ № 61 був проведений тренінг з елементами казкотерапії.

21 вересня Всесвітній день миру

День фізкультури і спорту!

День знань, 2023!