Учні 1-Б класу у Міжнародний день піци бажають усім “Смачного!”

Виявляється день народження буває не тільки у нас із вами…  Ось, наприклад, 7 лютого – День народження вогнегасника!

2 лютого – Всесвітній день читання вголос! Учні 1-Б із задоволенням долучились до цієї події і вдома, і в класі!

/public/img/emoji/1f4da.png

28 січня – день народження конструктора “Лего”! Як же це цікаво уявити себе справжнім конструктором!!!

Тепло обіймів батьків, друзів…підтримує та допомагає – це точно відомо учням 1-Б класу

18 січня – Всесвітній день сніговиків, а значить є чудова нагода виліпити снігового друга

/public/img/emoji/26c4.png

17 січня – Міжнародний день дітей-винахідників!  З нагоди цієї події учні 1-Б показали однокласникам цікаві дослідження

16 січня (третя неділя січня) – Всесвітній день снігу!!!  Як же не радіти можливості погратись на сніжку

/public/img/emoji/1f3bf.png

Цікаво дізнатись про те, що існує не тільки Новий рік, а й СТАРИЙ Новий рік…/public/img/emoji/1f385.png/public/img/emoji/1f384.png

Виявляється існують незвичайні свята…  11 січня – Міжнародний день слова “дякую”!

Учні 1-Б класу вітають усіх із новорічним та різдвяним святами!!! Бажають здоров’я та здійснення мрій!/public/img/emoji/1f384.png/public/img/emoji/1f385.png

Надзвичайно важливо не забувати про дотримання правил особистої безпеки під час новорічних свят та за складних дорожніх умов.

Яке ж задоволення виготовити новорічну прикрасу власними руками!!!

Завжди приємно готуватись до зустрічі Нового року! Я же цікаво зробити іграшку власноруч із допомогою учениць 6-Б класу – членів шкільного самоврядування!

Учні 1-Б класу із задоволенням виконали всі завдання квесту “Врятуймо свято Миколая!”

З нагоди Міжнародного дня чаю учні 1-Б класу бажають усім приємного чаювання !/public/img/emoji/2615.png

10 грудня – Міжнародний день футболу! Учні 1-Б класу не тільки познайомились із історією та правилами гри, а й із задоволенням тренувались під час заняття секції футболу.

“Математика очима дітей” – саме під таким девізом у 1-Б класі пройшов захід  під керівництвом

Махно Юлії Валеріївни.

В рамках місячника безпечної поведінки з газом у 1-Б класі 07.12 пройшов виховний захід на тему “Газ у побуті”

З нагоди Дня Збройних сил України  учні 1-Б класу познайомились з історією створення війська незалежної України та підготували  малюнки до цієї події

В рамках тижня початкової школи, що пройшов під девізом “Сьогодні ти дізнаєшся про різні професії, а завтра вони створять твоє майбутнє”, учні 1-Б класу пригощали…пропонували…конструювали…фантазували..!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи! З нагоди річниці події учні 1-Б класу познайомились із історією виникнення цієї пам’ятної дати.

Як же цікаво фантазувати на уроці “Мистецтво”!

На уроках читання ми не тільки знайомимось із багатством українських народних казок, а й створюємо власні “пластилінові” історії

Осінь – чудова пора для прогулянок вулицями Києва ( і не тільки!), під час яких можна побачити щось цікаве нове…

Поробки з природних матеріалів

Прогулянка осіннім парком.

“Правила дорожнього руху вивчай і ніколи не забувай” – урок з ПДР в рамках тижня “Увага! Діти на дорозі!”

“Що таке гроші? Національна валюта України” – саме про це дізнавались учні 1-Б класу під час гри з фінансової грамотності

В рамках тижня з правил дорожнього руху заняття – гра на тему “Права та обов’язки пішохода”.

Малюнки учнів 1-Б класу та їх розповіді допоможуть зрозуміти Юлії Миколаївні, чи комфортно почувають себе малята в школі.

21 вересня – Міжнародний день Миру!

Цікаво в нашій школі і в другій половині дня

Перші кроки учнів 1-Б класу у шкільне життя!!!