Проєкт “Природа рідного краю”

Учні  нашого класу побували у чарівному світі Фабрики ялинкових прикрас Клавдієво-Тарасове. Побачили, як народжується новорічна кулька в умілих руках майстринь, чарівна ельфиня розповіла нам історію створення фабрики та розкрив потаємні кімнати. Також прийняли участь у майтер-класі по створенню новорічної іграшки з символом Нового 2022 року – тигриком. Неймовірні враженя та яскраві емоції на передодні Нового року!

24 грудня на учнів 2-“В” чекав дуже приємний сюрприз  від Діда Мороза та Снігуроньки.

21 грудня майстер-клас від учнів 6-“В” класу ” ялинкова прикраса”

4 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день обіймів!

Тиждень «ПрофіFEST». Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий!

У рамках тижня безпеки дорожнього руху в 2-«В» класі була проведена вікторина «Знавці правил дорожнього руху» та конкурс малюнків «Будь обережним на дорозі»

Фотоколаж малюнків учнів 2-«В»класу До Дня Гідності та Свободи

Учні 2-«В» класу взяли участь у конкурсі на найкращий відеоролик « Стежинами здорового способу життя»

Фото-екскурсія “Вуличками Києва” від учнів 2-“В” класу

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України !

04.10.21 Всеукраїнський урок доброти “Від серця до лапок”

Учні 2-В долучились до виготовилення лепбука “В країні дорожніх знаків.”

21 вересня Всесвітній день миру!

Чудовий перший навчальний день! 1 урок « Україна єдина та вільна»