Проєкт ” Я-ми-родина-Україна”

Цікава екскурсія до редакції журналу «Пізнайко». Ми познайомились із процесом створення журналу, від ідеї й теми до готового продукту. Працювали як -Редактори, Письменники, Художники, Дизайнери, Літературні редактори, Друкарі,Поштарі.Таким чином, дізналися про те, хто саме працює над журналом, і в чому полягають особливості даних професій. Самостійно виготовили спец-випуск журналу за шаблонами. Дізналися,що таке ескіз, макет, пруф, як проводиться кольоропроба і чим «лялька» відрізняється від чернетки майбутнього журналу. Кожен учасник заходу, отримав номер журналу в подарунок і наостанок – колективне фото у чарівній кімнаті із Пізнайком – символом журналу.

Дослідили умови росту і розвитку рослин. Почали пророщувати власні рослинки і вчилися відповідально доглядати за ними.

День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього

Зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добре-Днем Захисників і Захисниць України, Днем українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці!

Цікавимось періодичними виданнями, розповідаємо про свої читацькі захоплення.

Буккроссинг — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. Ми вирішили не зупинятися на обміні в класі друкованих книжок тому почали створювати власні книги і зацікавлювати всіх побільше читати.

Всесвітній день тварин — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту, що святкується кожного року 4 жовтня.

Переглянувши цікаві відеоролики про життя тварин, ми склали пам‘ятки відповідальних господарів та обговорили правила догляду за тваринами.

Початок навчального року особливо хвилюючий та урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень!