Проєкт “Я не ображу рідної землі”

До Дня сміху ми виготовили чудового клоуна Бобу та провели гру “Твої емоції”

Дослід “Кольорова дифузія”

До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки.

У межах Дня гарного настрою проводилися веселі перерви.

Цей рік є роком Лесі Українки. На ГПД ми розпочали створення лепбука про життя і творчий шлях Лесі Українки.

У рамках Міжнародного дня кота ми створили “Арт-сушку “Від серця до лапок: моя домашня тваринка”.

День святого Валентина!

Ми змайстрували годівнички для птахів, вивісили їх на дерева, будемо дбати про маленьких друзів.

9 лютого – День безпеки в інтернеті. Ми провели інформаційну 10-ти хвилинку “Безпечний інтернет”.

У рамках Міжнародного дня читання вголос діти 2-Б класу влаштували годину читання. Ми провели вікторину: “Чи знаєш ти?..”

Нагородження учнів класу за участь у всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”

Продовжуємо вивчати явище дифузії. Також познайомилися з цікавою інформацією про “чорнильні бомби”.

Сьогодні- Міжнародний день LEGO.У рамках цього дня у 2-Б класі було організовано виставку дитячих робіт з LEGO

Урок ‘Я пізнаю світ’. Вивчаємо явище дифузії. Практична частина ” Чому змішуються фарби? Чи можна це назвати дифузією?”

Урок ЯПС в Zoom. Дослід ‘Молекули фарби на мокрому папері’.

Блакитний день у 2-Б!

У рамках святкування Дня гідності та свободи учні 2-Б класу зареєструвалися на педагогічній платформі “Всеосвіта” для участі у конкурсі “Будьмо гідними”

25.11 у рамках Всеукраїнської акції ’16 днів проти насильства’ наш шкільний психолог провела з дітками бесіду про стосунки між однолітками. А також ми переглянули пізнавальні мультфільми.

Ми влаштували виставку картин наших дівчаток -Даринки та Софії!

У рамках Зеленого Дня ми створили плакат-нагадування ‘Збережемо Землю! Посадимо деревця!’

На уроці ЯПС ми створювали модель атома гелію.

Сьогодні Жовтий день! Ми створили асоціативний кущ ‘Із чим я асоціюю жовтий колір’, а також створили скелю добрих і теплих слів! Також зробили другові смайлик з побажанням!

Сьогодні розпочався тиждень ‘Додай яскравих кольорів останньому тижню осені’. День - червоний!

У 2-Б класі відбувся цікавий виховний захід, присвячений Дню українського козацтва “Козацькому роду нема переводу”. Дівчатка привітали козаків нашого класу. Ми провели пізнавальну вікторину, де дізналися багато корисного та цікавого про захисників нашої держави.

Композиція ‘Осінні квіти’

Творимо ‘Сім’ю грибного короля’ на уроці Мистецтва.

Вітаємо призерів конкурсу ‘Колосок’

Виховна година “Добро починається з тебе”

Малюємо натюрморт!