Проєкт “Я пізнаю Україну”

24 грудня ми відзначили Новий рік у класній родині командним квестом “У пошуках снігу”.

23 грудня до нас завітали веселі колядники з Дідом Морозом та Снігуронькою.

22 грудня до нас завітали учні 7-В класу, які провели для нас новорічний майстер-клас.

Готуючись до новорічних свят, протягом 20-24 грудня 2021 року, ми робили новорічні та різдвяні поробки та аплікації власними руками.

17 грудня 2022 року напередодні Дня Святого Миколая ми грали у вікторину “Що ти знаєш про Святого Миколая?”, а також написали листа Діду Морозу зі своїми побажаннями.

15 грудня 2021 року ми побували у чарівному світі Фабрики ялинкових прикрас Клавдієво-Тарасове – найстарішої фабрики України. Ми побачили, як народжується новорічна кулька в умілих руках майстринь, чарівний ельф Богдан розповів нам історію створення фабрики та розкрив потаємні кімнати. Також ми прийняли участь у майтер-класі по створенню новорічної іграшки з символом Нового 2022 року – тигриком. Надзвичайна захоплива подорож на передодні Нового року!

13 грудня 2021 року квест-гра “Потяг ввічливості” до Дня ввічливості.

10 грудня 2021 р. ми відзначили Міжнародний день прав людини уроком-квестом “Правовий світ дитини”.

8 грудня 2021 р. виховна година “Газ у побуті”.

7 грудня 2021 р. ми відзначили день рукавички та день української хустки.

6 грудня 2021 року День збройних сил України. Ми щиро вітаємо наших татусів та матусь-військовослужбовців із професійним святом і дякуємо їм за нелегку, але таку важливу службу! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя і мирного неба над головою!

3 грудня 2021 року ми відзначили Міжнародний день обіймів та створили челендж “Дружні обійми”.

29 листопада 2021 року ми відзначили річницю Голодомору в Україні.

З 22 по 26 листопада 2021 року в нашій школі проходив Тиждень початкової школи. Ми брали активну участь у тематичних днях, присвячених:

– здоровому харчуванню (пропонували свої рецепти здорової кухні та говорили про здорове харчування);

– екосвідомості (показали, як ми сортуємо сміття для переробки в своїх родинах та виготовляли поробки із вторинної сировини);

– робототехніці (дізналися, де використовують роботів у сучасному світі і створили власні роботи з конструктору LEGO);

– мистецтву (зробили виставку власних творчих робіт з різноманітних матеріалів та ліпили з пластиліну).

Тиждень був цікавим, пізнавальним, насиченим подіями, надав нам нові знання та вміння!

Тиждень Безпеки дорожнього руху. Національний онлайн-урок з БДР на тему “Безпечна дорога додому”.

19 листопада 2021 року бесіда з переглядом відео презентації до Дня гідності та свободи.

Загальношкільний проект “Стежинами здорового способу життя”.

16 листопада 2021 року онлайн бесіда до Міжнародного дня толерантності.

12 листопада 2021 року під час ZOOM-конференції ми провели бесіду з переглядом відеоролика на тему “Всесвітній день доброти. Твори добро!”

9 листопада 2021 року до Дня української писемності і мови провели онлайн у ZOOM гру-квест “Єдиний скарб у тебе – рідна мова”.

“Прогулянка вуличками Києва” :

Наші осінні канікули пройшли в атмосфері золотої осені, радості і веселощів!

В рамках загальношкільного проєкту “Еко-фест” протягом жовтня учні 3-В класу брали участь у класному проєкті “Вчимося сортувати сміття”.

13 жовтня 2021 року відзначили День захисника України та День українського козацтва. Провели вікторину з LEGO “Де козак, там і слава”. Виготовили вітальну листівку татусям.

12 жовтня 2021 року брали участь у командній грі “Чи вмію я економити?” до Дня економіста України.

9 жовтня 2021 р. в Україні святкувався Всесвітній день пошти та День поштової марки. В рамках загальношкільного проєкту “Мистецький простір” ми провели класний проєкт “Створюємо власну поштову марку” і представили свої роботи.

4 жовтня 2021 року пройшов Всеукраїнський урок доброти, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.

23 вересня – онлайн урок з інспекторами поліції з ПДР в рамках проєкту “Безпечна країна”. Повторення правил для пішоходів та груп дорожніх знаків.

21 вересня – святкуємо Всесвітній день Миру.

Протягом вересня наш клас брав участь у благодійній акції “Монетки дітям” по збору монет номіналом у 25 копійок для допомоги онкохворим діткам. До ощадбанку була передана сума 343 гривні. Також на ГПД проведено заняття з фінансової грамотності на тему “Вивчаємо банкноти і монети України” та майстер-клас з виготовлення гаманця способом орігамі до 25-річчя грошової реформи в Україні.

1 Вересня – День Знань. Ми – третьокласники!