Проєкт “Мій клас – моя родина”

Новорічний квест – гра ” Мандариновий рай ” ( чудовий та веселий настрій – запорука успішного навчання ).

18 грудня 2021 року похід Новорічний майстер – клас ” Чарівна ялинка ” ( виготовлення виробу з фетру з учнями 6 – В класу).

18 грудня 2021 року похід класу до Національного цирку на виставу “Дива Різдва 2022”

Свято наближається . Новорічні конкурси, квести, творчі роботи учнів 4 – А класу.

” А у нас у квартирі ГАЗ ” Бесіда – квест з безпеки життєдіяльності учнів 4 – А класу.

До Дня Збройних сил України учні 4 – А класу переглянули тематичне відео та виготовили книжечку – листівку.

Міжнародний день обіймів у 4 – А класу.

Дослідницька та експериментальна робота на уроках “Я досліджую світ “

День пам’яті жертв Голодомору. Учні 4 – А класу переглянули тематичну презентацію, виготовили “Колосок пам’яті “

В рамках проведення тижня початкової школи на тему ” Profi Fest ” , учні 4 – А класу прийняли активну участь його підготовці

Учні 4 – А класу підготували малюнки до Міжнародного дня толерантності 16 листопада.

До Дня української писемності та мови з учні 4- А класу під час дистанційного навчання переглянули тематичну презентацію та прийняли участь у вікторині ” Єдиний скарб у тебе – рідна мова !!!”

До Дня українського козацтва
учні 4 – А класу переглянули тематичне відео; приймали участь у вікторині; виготовили листівку.

У рамках Міжнародного дня доброти ми провели ряд заходів:
1. Влаштували арт- виставку ” Мій домашній улюбленець”
2. Створили буклет “Захист тварин- справа честі людей!”
3. Переглянули треллер мультфільму “Балто”

У рамках Дня економіста учні 4-А класу провели квест- гру “Я- економіст”

У рамках профілактики ПДР учні 4 – А класу зустрілися із співробітниками поліції. Переглянули презентацію по темі, отримали корисні пояснення на свої питання .

У рамках Всесвітнього Дня миру учні 4 – А класу переглянули відеопрезентацію “21 вересня- Всесвітній день миру”. Виготовили буклет: “З Днем миру! Ми за мир!”

1 Вересня 2021 року 4 – А клас гра – квест “Я люблю Україну !”