Проєкт “Плекаємо патріотів України”

16 листопада у 7-А класі відбувся відкритий онлайн-урок з української мови «Дієприкметниковий зворот. Розділові знаки у реченнях із дієприкметниковими зворотами». Вчитель Копинець В.В.

9 листопада учні 7-А класу взяли участь у вебквесті до Дня української писемності та мови.

28 жовтня, у форматі онлай-зустрічі з учнями 7-А класу обговорили правила поведінки під час осінніх канікул.

У рамках проєкту “Плекаємо патріотів України” 14 жовтня у День захисників та захисниць України учні 7-А класу висловили свою щиру подяку та підтримку ЗСУ.

3 жовтня, у Всесвітній День захисту тварин, учні 7-А класу познайомили однокласників із своїми домашніми улюбленцями.

У рамках проєкту “Плекаємо патріотів України” з учнями 7-А класу провели перший онлайн-урок у новому навчальному році :«Ми українці: честь і слава незламним!»