Проєкт “Я-ми-родина-Україна”

7-В клас усіх вітає з Новим роком!!! Здоров‘я, успіхів, натхнення та гарного настрою !!

10.12.21 учні 7-В класу привітали своїх спортсменів з Днем футболу. Пишаємося їхніми перемогами !!!

07.12.21 наш клас взяв активну участь у Дні самоуправління. Учні провели уроки хімії, мистецтва та біології, відчувши себе справжніми вчителями.

29.11.21 учні 7-В класу взяли участь в проведенні уроку-реквієму «Пам‘ятаємо жертв Голодомору.»

Учні 7-В класу з 08.11 по 12.11 взяли активну участь у проведенні Тижня мови: писали диктант Національної єдності, створювали фотоквести, грали в лінгвістичний пінг-понг, створювали малюнки та відеоролики про красу української мови. Знати українську-це модно та круто!!!

Учні 7-В класу відзначили День захисника Вітчизни та Українського козацтва.

Книжковий мейнстрім «Будь у тренді». Читати це -модно! Читати-корисно!!!Читай українською!!!

Національний урок пам‘яті. Пам‘ятаємо усіх загиблих!

Вивчаємо та дотримуємося правил дорожнього руху

Наші юні Олімпійці!!!!Вітаємо!!!

Міжнародний день миру

08.09.21 учні нашого класу відзначили День грамотності.Проведено лінгвістичний нон-стоп,граматична карусель,гра «Мовний дешифровник». Будьмо грамотними!!

Учні 7-В класу вітають усіх з новим навчальним роком!Успіхів,творчості та креативу !!!!