Проєкт “Я-ми-родина-Україна”

Вітаємо українського генія та пророка !!! Т.Шевченко завжди у тренді!

21 лютого учні нашого класу взяли участь у Мовному інтерактиві.Вивчаймо та шануймо рідну мову!!!

У рамках проєкту «Обирай українську» 09.02.23 у 8-В класі було проведено Лінгвістичний трекінг «Країною Мовознавства»: здійснили мандри розділами «Лексикологія» та «Орфоепія», вступили у мовний двобій ,створили хмаринки тегів про мову. Вивчаймо українську -серце нашого народу!!!

23.12. провели онлайн зустріч «Новоріччя в моїй родині».Усіх вітаємо з Новим роком!Віримо у Перемогу!!

У рамках проведення тижня БЖД учні взяли участь у інтерактивному тренінгу та онлайн бесіді щодо дотримання правил безпеки. Бережімо своє життя та оточуючих!!!!

5 грудня учні нашого класу провели інтерактив ,присвячений Збройним силам України .Вдячні за захист, силу та відвагу! Віримо у ЗСУ та Перемогу!!

У рамках проєкту «Батько наш Сковорода» 16.11.22 учні 8-В класу здійснили літературний огляд-мандрівку «Духовні заповіти українського Сократа».Філософські,педагогічні та поетичні доробки митця доводять,що він дійсно є суперменом не тільки своєї епохи,але й сучасності.

Учні 8-в класу взяли активну участь у відзначенні 9 листопада-Дня писемності :писали радіодиктант,створювали хмаринку тегів про мову та емоційні емоджі українською ,пам‘ятку «Вивчай українську». Мова-ДНК нашого народу!!!

У рамках проєкту «Батько наш Сковорода» учні 8-В та 9-А класів здійснили віртуальну екскурсію літературно-меморіальним музеєм Г.Сковороди. Відеореліз став вагомим елементом у вихованні патріотизму та підвищенні інтересу учнів до ознайомлення з видатними особистостями України.

8-В клас долучився до відзначення Дня захисника та захисниць України .

Боролися!Боремось!Поборемо!!!

Слава Україні-Героям слава!!!

Тварини-наші друзі! Любимо наших улюбленців!!!

8-В клас-учні та батьки вітають усіх з новим навчальним роком!

Миру, успіхів ,здійснення мрій!!!