Проєкт “Я-ми-родина-Україна”

Учні нашого класу 07.05.21 долучилися до флешмобу «Маки-символ пам‘яті»,присвяченому Дню пам‘яті та примирення .

До 207 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка учні 6-в класу провели поетичний флешмоб,конкурс на кращого знавця творчості Кобзаря,відвідали виставку в шкільній бібліотеці.

6-В День гарного настрою!!!

З 24.02.21 по 03.04.21 учні 6-В класу провели сучасні пізнавальні заходи, приурочені 150-річчю від Дня народження Лесі Українки :створювали флешбук та лепбук про поетесу,буктрейлер та презентації. Поетичний флешмоб всім запам‘ятався!!

Учні нашого класу взяли активну участь у відзначенні Дня рідної мови.Провели мовний експрес,мандрували стежинами Орфографії і навіть відвідали мовний бар.Було цікаво та дуже пізнавально!!!

Учні нашого класу долучилися до заходів,присвячених Міжнародному дню читання вголос

До дня обіймів дібрали фото з найріднішими людьми.Обійми з рідними-найщиріші!!!!

Учні 6-В класу були активними і під час дистанційного навчання. Ми створили чудові малюнки до таких дат: День пам’яті кіборгів, День дітей-винахідників, День соборності.

Учні 6-В класу створили малюнки до Всесвітнього дня слова «Дякую»

6-В клас готовий до зустрічі Нового року!!!Гарний настрій,бадьорість,позитив беремо з собою в рік прийдешній!!!

6-В приймає подаруночки від Миколая.Зичимо вісім здоров‘я,усмішок та усіляких гараздів!!!!

Урок фінансової грамотності.Гра «Життєвий капітал»

6-В 11.12.20 запалював на веселих перервах руханками!!!!

10.12.20 учні нашого класу привітали супер -героїв футболістів.Пишаємося!!!!Успіхів та нових перемог!!!!

Також 09.12.20 проведено захист міні проекту з літератури.Молодці!!!!!

Учні 6-В класу взяли активну участь у тижні «Додай яскравих кольорів останньому тижню осені».Прощавай,осінь!!!!Привіт,зима!!!!