Проєкт “На варті Вітчизни”

В рамках Міжнародного дня науки учні 9б класу підготували проєкт на тему ” Золотий переріз – формула гармонії”. Під час дослідження цікаво було дізнатись , що все досконале в нашому житті підлягає ” Божественній пропорції”

В рамках проекту ” На варті Вітчизни” і до річниці війни в Україні учні 9Б класу провели дослідження війн між Росією і Україною протягом сотень років. “Чи справді братські народи?”- основне питання, яке звучало під час нашої дискусії, що сталася 24.02.23 року.

16 лютого ми разом із всією країною святкували День Єднання. О 10.00 взяли участь у загальноукраїнському флешмобі і виконали Гімн України, приєднались до онлайн- флешмобу “Долоньки миру” і із задоволенням провели урок- гру “Моя Україна”

Малюнок учениці 9б класу Іщенко Вікторії разом із малюнками дітей Шевченківського району розпочав свій шлях до New York City на благодійний аукціон на підтримку України.

З учнями 9-Б класу формуємо навички відповідальної поведінки з грою “Крок за кроком” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів без насильства”

Святкуємо День ЗСУ разом. Взяли участь у Квесті, майстер-класі та організували флешмоб

21 листопада усні 9б класу взяли участь у дискусії для старшокласників “Гідність- основа справедливого суспільства” в рамках проєкту ” На варті Вітчизни”

9 листопада, в День української мови та писемності, учні 9Б класу долучилися до написання Всеукраїнського радіо диктанту.

Під час тижня Безпеки життєдіяльності ми провели бесіду про ” Мінну безпеку”, “Правила поведінки в укритті”.

1 вересня 2022 року. Незвичайний рік війни. Ми вже у 9 класі. Нас мало, але зустріч була приємною. Кожен поділився своїми враженнями за тривалий час. Поговорили,чому саме треба вчитися зараз, як себе вести під час тривог, як берегти своє життя, згадали сторінки нашої історії