Проєкт “Я і моя Батьківщина”

Сьогодні наші учні намагалися поєднати красу і любов до математики із найромантичніших святом- Днем Святого Валентина.

14.01.22, напередодні дня народження великої жінки- математика Софії Ковалевської, у нас пройшла бесіда про творчий шлях цієї дивовижної людини. Крім наукових досягнень ми познайомились із чудовими віршами ” принцеси математики”

Проектна робота в рамках тижня :”Навіщо вивчати математику”

6 грудня учні 8-Б класу провели інтелектуальний турнір ” Україна звитяжна” і написали вітальні листівки своїм батькам- військовим.

Результати місячника Цифрової грамотності учнів і батьків 8-Б класу.

19 листопада учні 8б класу провели онлайн- диспут на тему: “Гідність- основа справедливого суспільства” до Дня Гідності і Свободи

Мініпроект ” За здоровий спосіб життя”

День української мови та писемності.

13 жовтня учні 8б класу провели Квест “З Україною в серці”, конкурс QR-кодів, присвячених святу Покрова, українському козацтву.

29 вересня учні 8б класу взяли участь в пізнавальному диспуті,присвяченому 80 роковинам трагедії ” Бабин Яр”. Бесіду було спрямоване на найголовніше- як зберегти пам’ять?

В нашому класі теж є Олімпійці

Ролик, присвячений Олімпійському тижню

1 вересня в 8б класі зустріли цікаво і весело.