Проєкт “Відкрий для себе Україну”

До Всеукраїнського дня бібліотек учні 9-А класу взяли участь у мейнстрімі “Будь у тренді”. Селфі з улюбленою книгою.

Україна вшановує пам’ять жертв Бабиного Яру. Саме в ці дні 1941 року гітлерівці почали масові розстріли. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь. Національний урок пам’яті. Перегляд документального фільму “Примара Бабиного Яру”

Безпека на дорозі

21 вересня- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ! Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. Ми за мир!

Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства.Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови.9-А клас вирушив у подорож країною Грамотності. Бути грамотним- це модно!

Вересень починається святом знань! День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято вчителів, учнів та батьків. Зі святом!