Проєкт “Відкрий для себе Україну”

Сьогодні у школі пролунав «останній дзвоник». Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

«НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО…»

Урок для учнів 8-А класу. Безпека велосипедиста.Основні права й обов’язки велосипедистів. На уроці учні дізналися про основні права та обов’язки велосипедистів; правила дорожнього руху; основні вимоги до велосипедів; цікаві факти про створення велосипедів та організацію руху в різних країнах. Важливість і необхідність дотримання вимог правил дорожнього руху.

Учні 8-А класу виготовили паперові вишиваночки в техніці оригамі, оздобивши їх унікальними візерунками.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу. Тож не дивно, що існує свято, присвячене їй.

В рамках психологічного супроводу, учні 8-А спробували візуалізувати в малюнку різні прояви толерантності

Лекцію за участі поліцейських на тему ” Шкідливий вплив уживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління на організм людини. Відповідальність. Наслідки.”

До міжнародного Дня кота учні 8-А провели інформаційно-розважальний калейдоскоп «Кіт-Мікс». Картини відомих художників, опери, фільми та мультфільми – і все це про котів.

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок.

Учні 8-А взяли участь у заході з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вступає у свої права рік Бика, нехай він буде радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючий успіхами і везінням, нехай збереже вірну дружбу, примножить багатство і нагородить міцним здоров’ям, творчим натхненням, оптимізмом і позитивом, щирою, взаємною любов’ю, нехай він повністю виправдовує Ваші очікування, з Новим роком!

Веселі перерви “Подаруй гарний настрій” 11.12.2020

Карантин – це не причина припиняти навчальний процес. Міра переходу на дистанційку була вимушеною, але додала до скарбнички досвіду крутий багаж знань і навичок.

9 листопада відбувся виховний захід присвячений Дню української писемності та мови під назвою «Квітни, рідна наша мово!» Учні 8-А класу разом з класним керівником переглянули пізнавальне відео про видатного історика України та його здобутки. “Нестор Літописець. Історія України. Загадки історії.”

День знань. 1 вересня – це не просто дата нового навчального року, це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Ми знову разом!