Участь у районних змаганнях за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF 2024». Кубку ПЕРЕМОГИ.

Нагородження учнів «Найкращий спортсмен школи-2024»🥇🥈🥉Неймовірні гості!!! Олімпійський чемпіон Юрій Чебан та призерка Олімпійських ігор Олена Яценко!
“Здорові діти-здорова нація!”✌🏻💙💛

Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому

Відбувся благодійний ярмарок до Дня Вишиванки “Вишиванка-духовна броня українців”

Пора пробудження, пора любові, пора початку нових справ – це все про весну!
Весна – це пора року, коли дуже добре починати щось нове.
В рамках проєкту ЕКО – лайк , учні 7- А та 8- А класів оновили квітник біля школи: посадили багато красивих, весняних квітів, посіяли насіння.
А потім в рамках проєкту з інформатики ” Цифровий світ”, учні 8-А класу створили відеоролик “Весняне оновлення квітника біля школи”

Напередодні Великодніх свят за інціативи ТОВ “РАМЕДАС УКРАЇНА” відбулися кулінарні👩‍🍳 майстер-класи «Happy Easter Day» з прикрашання та оздоблення великодньої випічки🥧, яку буде передано Захисникам та Захисницям на схід нашої країни. Окрім доброї справи діти отримали новий досвід✨️ та безліч прозитивних емоцій💫Разом до перемоги!💙💛

З 22.04.2024 року по 28.04.2024 року пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Учні перших класів взяли участь у спортивному змаганні “Спорт-здоров’я, спорт-це сила, що дає всім людям крила”. Разом із нами був казковий герой -Капітошка, який допомагав нам та супроводжував протягом усіх естафет. По завершенню змагань учнів було нагороджено грамотами та призами.

24.04.2024 року відбулася профорієнтаційна зустріз з представниками Шевченківського району територіольного центру комплектування та соціальної підтримки для учнів 11х та 9х класів

Шкільний чемпіонат з усного рахунку “Mathematical move”

7 квітня-Всесвітній день здоров’я

Шкільними психологами був проведений тренінг для учнів 5- А та 5-В класів із формування комунікативних умінь і навичок “Що я хочу розповісти про себе”.
Разом з дітьми відпрацьовували навички розуміння інших людей, себе, а також активізували процеси самопізнання та самоактуалізації.

4 квітня- День мінної безпеки

Кольоровий тиждень

15.03.2024 відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ “Разом до перемоги”

«Всеукраїнські ліги Пліч-о-пліч» баскетбол дівчата.

4-Г. Виготовлення патріотичного малюнку на футболці «Be careful, clothes that speaks»

2-Б клас. Створення макету бізнес-офісу «We are building a business office»

7- Б клас. Проєкт “Створення реклами”

7- Б клас. Проєкт “Роль грошей в сучасному суспільстві”

26 січня 2024 року відбулася Благодійна ярмарка « Сила в єднанні» на підтримку ЗСУ.

З метою попередження проявів жорстокості та насильства кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Упродовж усього періоду акції шкільні психологи, медіатори 7-А та 7-В класів провели цікаві заходи для учнів, спрямовані на запобігання та протидії всіх форм насильства.

Участь у районному конкурсі “Читай – 2023”

Хочете бути здоровими, красивими, повними сил?
В рамках шкільного проєкту ЕКО-лайк учні 8-А та 8- В класів провели проєкт на тему: “Тарілка здорового харчування”.
Учні описали основні принципи здорового харчування та підібрали поради, які можна впровадити в життя відповідно до індивідуальних потреб та вподобань людини. Були створені презентації, малюнки, листівки щодо збалансованого харчування.

Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у житті.
Для яких професій найбільш потрібні знання науки БІОЛОГІЇ?
Учні 9-Б класу спробували це з’ясувати у рамках шкільного проєкту ЕКО-лайк: ” Біологія в професіях”. Ними були обрані такі професії: ЕКОЛОГ, ЛІКАР, ВЕТЕРИНАР, ГРУМЕР.
Учні зібрали інформацію про професії, з’ясували, які є переваги та недоліки обраних професій, підготували завдання, провели вікторину, розв’язали кросворд.

Шкільними медіаторами було проведено коло для учнів 5-В класу.
Коло – ефективний відновний підхід, що сприяє залученню однолітків до розв’язання проблем та забезпечує їх активну участь в обговоренні ситуацій та прийнятті рішень. Коло є дієвим методом вирішення внутрішньогрупових конфліктів.

16 листопада у Міжнародний День толерантності маємо чудову нагоду поговорити з учнями про терпимість, людяність і добро.

Протягом місяця в школі проходив лінгвістичний нонстоп «Мова – наша зброя», приурочений до Дня української писемності та мови, який цього року вперше відзначаємо 27 жовтня. Вікторини, квести, мініпроєкти, створення лепбука спонукали школярів до творчості й пізнання, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими й винахідливими.

В рамках психологічного супроводу першокласників, психологами СШ № 61 був проведений тренінг з елементами казкотерапії.

21 вересня Всесвітній день миру

День фізкультури і спорту!

День знань, 2023!