Інклюзивна освіта – невід’ємна частина концепції Нової української школи. Це безпечний та інклюзивний простір, де обирають індивідуальний підхід з урахуванням сильних сторін, потреб та можливостей кожної дитини. Завдяки якій діти з особливими освітніми потребами можуть навчатися разом із однолітками, соціалізуватися та розвивати навички комунікації, а батьки – розраховувати на кваліфіковану підтримку педагогів. В спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва у 2023-2024 навчальному році функціонує 5 класів з інклюзивної формою навчання. Ресурсна кімната школи обладнана чудовим, сучасним,  спеціальним корекційними обладнанням, дидактичними матеріалами, які сприяють розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Нормативно-правова база інклюзивної освіти

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Ресурсна кімната – інклюзивний простір в школі