Проєкт “На варті Вітчизни”

Людина завжди жила у світі звуків і абсолютна тиша її лякає, пригнічує.
Тихий шелест листя, дзюркіт струмка, пташині голоси, шум прибою, звуки музичних інструментів – приємні людині, вони оздоровчо впливають на її нервову систему.
Напевне немає на Землі людини, яка б не любила музику. Доведено: від музики залежать наші настрій, спогади і навіть здатність справлятися зі стресом.
Музика впливає на організм людини різнобічно. Найбільш корисною для здоров’я фахівці вважають класичну музику, особливо музику Моцарта.
Завжди знаходьте час насолоджуватись музикою та природою.
В рамках проєкту ЕКО-лайк учні 9-Б класу підготували проєкт на тему “Вплив музикальних звуків на живі організми”. Вони знайшли цікаву інформацію і провели прості дослідження впливу музики на їх домашніх улюбленців.
Бажаємо приємного перегляду!

Вітаємо всіх з Новим роком. Бажаєм всім миру!!!

Квест “Україна на мільйон”

Урок мінної безпеки.
Перша медична допомога

День ЗСУ

День Гідності і Свободи

В рамках шкільного пректу”Школа фінансів та підприємництва” – тренінг по раціональному використанню коштів та фінансова гра””Фінансовий експерт

Моделювання – це ефективний метод сучасного уроку біології. Вивчення моделі дозволяє отримати нові знання, цілісну інформацію про біологічний об’єкт. В рамках проєкту ЕКО – лайк учні 9- Б класу отримали завдання: створити моделі клітин рослин, тварин, бактерій. Учні творчо підійшли до розв’язання завдання і створили цікаві моделі клітин з різноманітних матеріалів. Пропонуємо переглянути креативні роботи учнів.

День захисника України

Хвилина мовчання. Кожного дня ми дякуєм тим людям, завдяки кому ми можем навчатися та жити у вільній країні.

Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у житті.
Для яких професій найбільш потрібні знання науки БІОЛОГІЇ?
Учні 9-Б класу спробували це з’ясувати у рамках шкільного проєкту ЕКО-лайк: ” Біологія в професіях”. Ними були обрані такі професії: ЕКОЛОГ, ЛІКАР, ВЕТЕРИНАР, ГРУМЕР.
Учні зібрали інформацію про професії, з’ясували, які є переваги та недоліки обраних професій, підготували завдання, провели вікторину, розв’язали кросворд.

День знань!