22 грудня 2023 року в очікуванні свят ми провели костюмовану новорічну командну гру “У пошуках снігу” та майстер-клас з виготовлення веселих різдвяних гномів.

21 грудня 2023 року бесіда з безпеки життєдіяльності “Безпечні канікули з Кевіном і Патроном”.

20 грудня 2023 року відбулося веселе, цікаве і розважальне мандаринове паті. До нас завітав містер Мандарин. Девіз дня “Шкірка, долька, мандарин – з’їж один і ще один!”.

19 грудня 2023 року у нас була светриково – піжамна вечірка. Ми провели квест ” Один у школі” та веселі рухливі перерви.

18 грудня 2023 року відзначили День чаю. Дізналися історію чаю, його види, правила чаювання, зробили аплікацію ” Я люблю чай!”.

6 грудня 2023 року ми святкували подвійне свято: День Збройних Сил України і День Святого Миколая. Напередодні писали листи Святому Миколаю, дізналися історію свята та грали у квест, виконуючи завдання Святого Миколая. У день свята брали участь у благодійній акції “Миколай для ЗСУ”, грали у вікторину “Допоможи ЗСУ вигнати русню”, провели майстер-клас. на якому виготовили листівки для військових, які захищають наш спокій.

24 листопада 2023 року переглянули інформативну презентацію “Голодні ангели” до Дня пам’яті жертв Голодомору та виготовили янгола пам’яті.

21 листопада 2023 року відзначали День Гідності та Свободи. Провели диспут на тему “Ми гідні та вільні, бо живемо в Україні!” та виконали цікаві вправи.

17 листопада 2023 в рамках тематичного тижня “Театр” пробуємо себе у ролі акторів лялькового театру.

16 листопада 2023 року здійснили мандрівку до країни Толерантності у Міжнародний день толерантності.

13 листопада 2023 року відзначили Всесвітній день доброти.

10 листопада 2023 року дбаємо про ментальне здоров’я. Проводимо ігри:

“Відгадай емоцію”

“Слухай оплески”

“Дзеркальне малювання двома руками”

7 листопада 2023 року в рамках шкільного проєкту “Відповідальний ЗСЖ” та до Дня регулювальника дорожнього руху провели навчальний тренінг «У країні світлофора Моргайка» з грою-вікториною.

30 жовтня 2023 року відзначили День української писемності і мови. Грали у цікавий квест “Як Барвінок мову визволяв”.

16 жовтня 2023 року відзначили День хлібу.

4 жовтня 2023 року круглий стіл до Всесвітнього дня захисту тварин.

Спорт Challenge 1-Б, 1-В класів «У здоровому тілі – здоровий дух» у рамках шкільного проєкту “Відповідальний ЗСЖ”.

1 жовтня 2023 року День захисника і захисниць України, День українського козацтва. Загальношкільна хвилина мовчання, бесіда та інформаційна презентація “Герої та героїні нескореної України”, відео дайджест “Козацькому роду нема переводу”, малювали привітання для захисників та захисниць зі святом.

21 вересня 2023 року бесіда до Міжнародного дня миру. Виготовлення голубів-символу миру.

8 вересня 2023 року в рамках шкільного проєкту “Відповідальний ЗСЖ” провели веселі естафети “Будемо радісні, спритні, дужі та здорові” між учнями 1-Б та 1-В класів, присвячені Дню фізкультури і спорту в Україні.

1 вересня 2023 року От ми і стали першокласниками! День Знань був насичений подіями: знайомство з першою вчителькою Тетяною Олександрівною, зі школою, Перший урок на тему “Ми-діти незламної країни!”, тренувальна евакуація, пісні і танці. Нехай цей навчальний рік буде цікавим, наповненим приємними подіями, новими знаннями і радісними зустрічами, добрими друзями та наближає перемогу нашої рідної України!